II Zawody o Puchar Prezesa WKS „10”

Zapraszamy 20 października 2019 r., rozpoczęcie godz 9:00.
Rozegrane zostaną 4 konkurencje:
Stage 1  Pistolet na czas (20)
Stage 2  Strzelba na czas (14)
Stage 3  Kcz Shoot-Off (10) + (9/pojedynek)
Stage 4  Ksp Biathlon (5)

Zgłoszenie i rejestracja zawodników przyjmowane są do godz. 11:00 na Strzelnicy Warmińskiego Klubu Strzeleckiego „10” w dniu zawodów lub przez formularz elektroniczny do 18 października 2019 r. godz. 20.00

Szczegółowe informacje w Regulaminie zawodów.

Wyniki Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Pełne rezultaty XIX Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w komunikacie.
W poszczególnych konkurencjach najlepsi byli:

Pistolet sportowy Psp-20:
Frączek Krzysztof
Mikulski Stanisław
Karpowicz Waldemar
Piskorz Grzegorz
Różycki Jarosław
Fedorowicz Piotr

 

Pistolet centralnego zapłonu Pcz-20:
Porycki Michał
Karpowicz Waldemar
Różycki Jarosław
Licznerski Janusz
Leoniec Jarosław
Frączek Krzysztof

 

Karabin sportowy Ksp-20:
Świdziński Marcin
Licznerski Janusz
Fedorowicz Piotr
Maruchacz Jerzy
Leoniec Jarosław
Świeciak Daniel

Prace porządkowe na strzelnicy.

W najbliższą sobotę (7go września), od godziny 12.00, zapraszamy wszystkich członków Klubu do prac porządkowych, związanych ze zbliżającymi się Mistrzostwami Województwa. Prace koordynował będzie Paweł Sztomberski.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W STRZELECTWIE SPORTOWYM

Zapraszamy 15 września 2019 r., rozpoczęcie godz 9:00.
Rozegrane zostaną trzy konkurencje:
– Pistolet sportowy Psp – 20,
– Pistolet centralnego zapłonu Pcz – 20,
– Karabin sportowy Ksp – 20.

Zgłoszenie i rejestracja zawodników przyjmowane są do godz. 11:00 na Strzelnicy Warmińskiego Klubu Strzeleckiego „10” w dniu zawodów lub przez formularz elektroniczny do 12 września 2019 r.

Opłata startowa 20 zł za każdą konkurencję.

Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów.

Wyniki zawodów „Zombie Hunter VI”

W poszczególnych konkurencjach najlepsi byli:

Pistolet:
1 Jakubowski Paweł
2 Kowalkowski Michał
3 Ostrzycki Jacek
4 Minkowski Adam
5 Nowaczyk Piotr
6 Szkudaj Robert

Karabin:
1 Janczewski Karol
2 Szkudaj Robert
3 Kowalkowski Michał
4 Wielechowski Mirosław
5 Rodziević Andżej
6 Moskalik Piotr

Strzelba:
1 Kowalkowski Michał
2 Wielechowski Mirosław
3 Nowaczyk Piotr
4 Sapryka Andrzej
5 Minkowski Adam
6 Wasielewski Robert

Pełne rezultaty zawodów „Zombie Hunter VI” w komunikacie.

Zapraszamy na „Zombie Hunter VI”

Dnia 2019-08-25 o godz. 10:00 rozpocznie się kolejna edycja zawodów strzeleckich „ZOMBIE HUNTER VI”

Trzy konkurencje:
– pistolet, minimalna ilość strzałów: 30,
– karabin, minimalna ilość strzałów: 40,
– strzelba, minimalna ilość strzałów: 16 (śrut, max. 28g).

Opłaty: 50zł za konkurencję przy rejestracji i płatności on-line, lub 70zł za konkurencję w dniu zawodów (rejestracja do godz. 11:00).

Zapraszamy!

Pustynna Burza 2019 wyniki

Wyniki zawodów w Komunikacie Rezultatów

Wśród pań najlepsze były:
1 KACZMAREK Ewa
2 ŚLIWIŃSKA Małgorzata
3 FILIPECKA Dorota

 

 

 

W konukrencji „Desert shield” – pistolet na czas najlepsi byli:
1 WIELECHOWSKI Mirosław
2 MINKOWSKI Adam
3 MOSKALIK Piotr

 

 

 

W konkurencji „Umm Kasr” – strzelba i pistolet na czas.
1 JAKUBOWSKI Paweł
2 SZKUDAJ Robert
3 JANCZEWSKI Karol

 

 

 

 

W konkurencji „Al-Rumajla” – karabin i pistolet na czas.
1 JANCZEWSKI Karol
2 SZKUDAJ Robert
3 WASIELEWSKI Robert

 

 

 

 

 

Za najlepszą charakteryzację nawiązującą do tematyki zawodów, plecakiem ufundowanym przez celowniki.24, nagrodzony został FILIPECKI Daniel

 

 

 

 

Po zakończeniu zawodów rozdano wiele cennych nagród rzeczowych ufundowanych przez:
celowniki24
Kredos Sklep Medyczny
POL-CAR
Sklep Janczewski Olsztyn
Stan Design – Projektowanie w technologii BIM
Tamed.pl

„Pustynna Burza” 2019

Zapraszamy na kolejną już edycję zawodów PUSTYNNA BURZA 2019.

Przygotowaliśmy dla Was trzy tory dynamiczne o różnym stopniu trudności.
Dla osób, które całkiem niedawno połknęły strzeleckiego bakcyla czekać będzie tor pistoletowy „Desert shield” (możliwość udostępnienia broni i amunicji), a na uczestników z własną bronią – dodatkowe dwa tory: karabinowo-pistoletowy „Ar-Rumajla” i strzelbowo-pistoletowy „Umm Kasr”.
Niezbędna ilość amunicji i opłaty za konkurencje:
1) „Desert shield” – pistolet: 24+, płatność: 20zł przelewem lub 30zł w dniu zawodów.
2) „Umm Kasr” – strzelba: 6 (typu slug), pistolet: 13+, płatność: 30zł lub 40zł.
3) „Al-Rumajla” – karabin: 8+, pistolet: 12+, płatność: 30zł lub 40zł.
Szczegóły w Regulaminie Zawodów i opisach torów.
Dodatkową atrakcją będzie konkurs na najlepszą charakteryzację nawiązującą do tematyki zawodów. Mile widziane: hełmy, nakolanniki oraz inne wyposażenie.
W śród uczestników rozlosowane będą ciekawe nagrody.

Link do rejestracji on-line (niższa opłata).
Rejestracja na miejscu w dniu zawodów od godz. 9:00 – 11:00.
Start zawodów 21.07.2019 r. o godzinie 9:30

Po zakończeniu zawodów PUSTYNNA BURZA 2019 rozdane zostaną dodatkowe nagrody rzeczowe. Łączna pula nagród wyniesie nawet 3000 zł! Warunkiem uczestnictwa jest opłacenie (lub zwolnienie z opłat za pomoc przy organizacji) i wzięcie udział przynajmniej w dwóch konkurencjach, oraz obecność podczas rozdania nagród.

Patronem medialnym jest Gazeta OlsztyńskaNetgun.pl.
Darczyńcami:
celowniki24
Kredos Sklep Medyczny
POL-CAR
Sklep Janczewski Olsztyn
Stan Design – Projektowanie w technologii BIM
Tamed.pl

Zawody Strzelbowe „SHOTGUN SHOOTING” – wyniki


Nagrody rzeczowe ufundowała firma celowniki24.pl
Wszystkie wyniki znajdują się w Komunikacie Rezultatów.

W konkurencji Shotgun Challenge – klasa pumpaction najlepsi byli:
WIELECHOWSKI Mirosław
NOWACZYK Piotr
RÓŻYCKI Jarosław
RODZIEVIĆ Andżej
JAGUSZEWSKI Andrzej
WASIELEWSKI Robert

 

 

 

W konkurencji Shotgun Challenge – klasa semiautomatic:
KOWALKOWSKI Michał
WIELECHOWSKI Mirosław
WASIELEWSKI Robert
KALINOWSKI Kamil
SZWABOWICZ Marek
FEDOROWSKI Dariusz

 

 

W konkurencji Shotgun Shoot-Off kobiet:
WARNO-PUSCH Ewa
FILIPECKA Dorota
KACZMAREK Ewa

 

 

 

 

W konkurencji Shotgun Shoot-Off open:
WIELECHOWSKI Mirosław
NOWACZYK Piotr
RÓŻYCKI Jarosław
RODZIEVIĆ Andżej
BIELSKI Krzysztof
NALEPA Marek