Zawody WKS10 Challenge IPSC L1

W dniach 2020.03.14-15 zapraszamy na zawody IPSC level 1 (do wyboru jeden dzień strzelania). 
Ilość torów: 6
Minimalna ilość strzałów: 170
Klasy sprzętowe: Production, Production Optic, Open, Standard, Classic, PCC
Kategorie zawodniczne: Junior, Regular, Senior, Lady, Super Senior
Ilość zawodników: 48 (4 squady po 12 osób)
Opłata startowa: 100 PLN przelewem do 2020.03.08 lub 120 PLN na strzelnicy (pod warunkiem że będą jeszcze wolne miejsca).
Link do rejestracji.
Regulamin zawodów.

Wyniki zawodów 2020-02-16 oraz Ligi Strzeleckiej

Pełne wyniki Zawodów w Komunikacie Rezultatów.

1. Karabin centralnego zapłonu.
Szydłowski Mariusz
Różycki Jarosław
Leoniec Jarosław
Minkowski Adam
Świeciak Daniel
Pętlak Piotr

 

2. Strzelba gładkolufowa pump-action.
Jaguszewski Andrzej
Daniszewski Paweł
Ciołkowski Jacek
Różycki Jarosław
Leoniec Jarosław
Minkowski Adam

 

3. Strzelba gładkolufowa samopowtarzalna.
Minkowski Adam
Różycki Jarosław
Wasielewski Robert
Leoniec Jarosław
Kalinowski Kamil
Warno-Pusch Ewa

 

4. Pistolet centralnego zapłonu.
Minkowski Adam
Sójka Daniel
Kochanowicz Marcin
Minkiewicz Daniel
Pętlak Piotr
Kwiasowski Damian

 

 

 

Wręczenie nagrody przekazanej przez jednego z członków naszego Klubu:

 

 

 

 

 

 

 

Rozdano również puchary i nagrody za najlepsze wyniki w Lidze Strzeleckiej 2019.

 

 

 

Otwarte Zawody Klubowe

Zapraszamy na zawody. Start w niedzielę 16.02.2020 o godz 9:00.
Opłata startowa: 40 zł za konkurencję przy rejestracji zdalnej przez formularz i wpłacie na rachunek, 60 zł za konkurencję w dniu zawodów.
Prematch dla osób funkcyjnych w sobotę 15.02.2020.
Możliwe jest wzięcie udziału w prematchu również przez inne osoby, po uiszczeniu podwójnej opłaty.

Konkurencje:
1 Karabin centralnego zapłonu, liczba strzałów: 20+.
2 Strzelba gładkolufowa pump-action, amunicja śrutowa, liczba strzałów:13.
3 Strzelba gładkolufowa samopowtarzalna, amunicja śrutowa, liczba strzałów:13.
4 Pistolet centralnego zapłonu, liczba strzałów: 20.

Szczegóły w opisach torów.

Zawody 2020-01-11 wyniki

Pełne wyniki w Komunikacie Rezultatów

1. „FAST 15” Karabin bocznego zapłonu i pistolet bocznego zapłonu
RÓŻYCKI Jarosław
MINKIEWICZ Daniel
KALINOWSKI Kamil
WASIELEWSKI Robert
LEONIEC Jarosław
DĄBKOWSKI Krzysztof

 

 

2. „BIG CALIBER” Strzelba gładkolufowa i pistolet centralnego zapłonu
SZYDŁOWSKI Mariusz
EIDTNER Michał
ŚWIECIAK Daniel
KALINOWSKI Kamil
LEONIEC Jarosław
MINKIEWICZ Daniel

 

 

3. „HOLES & BANG” Karabin centralnego zapłonu
LEONIEC Jarosław
EIDTNER Michał
RÓŻYCKI Jarosław
ŚWIECIAK Daniel
SZYDŁOWSKI Mariusz
HERBACZONEK Piotr

Zapraszamy na Otwarte Zawody Klubowe 2020-01-11

Zapraszamy na pierwsze zawody klubowe w tym sezonie.
Rozpoczęcie 11.01.2020 wyjątkowo w sobotę o godz. 9:00, rejestracja zawodników do godz. 10:00 w Biurze Zawodów lub zdalnie (znacznie niższa opłata).

Przewidziane są trzy tory w tym dwa dwubroniowe (tzw. szybka statyka lub dynamika bez biegania), na których będzie można zaliczyć 5 osobostartów na rok 2020 (2x pistolet, 2x karabin, 1x strzelba).

Opłata startowa: 30 zł za konkurencję przy wpłacie na rachunek, 50 zł za konkurencję w dniu zawodów.

Tory:
1. „FAST 15”  Karabin bocznego zapłonu i pistolet bocznego zapłonu
Ilość strzałów: karabin – ograniczona – 10, pistolet – ograniczona – 5
2. „BIG CALIBER” Strzelba gładkolufowa i pistolet centralnego zapłonu
Ilość strzałów: strzelba – ograniczona – 5 breneka, pistolet – nieograniczona – minimalnie 5
3. „HOLES & BANG” Karabin centralnego zapłonu
Ilość strzałów: karabin – nieograniczona – minimalnie 19

Szczegóły w Regulaminie Zawodów i Opisie torów. Uwaga – flagi bezpieczeństwa bezwzględnie wymagane.

Zawody Sylwestrowe – wyniki

Pełne wyniki w Komunikacie rezultatów.
W poszczególnych konkurencjach najlepszymi strzelcami byli

„2 BARRELS” karabin sportowy i pistolet centralnego zapłonu  
1 HAJDUCZENIA Marek
2 LEONIEC Jarosław
3 RÓŻYCKI Jarosław
4 SZYDŁOWSKI Mariusz
5 LECH Rafał
6 MINKIEWICZ Daniel

„HIT THE LAST” strzelba gładkolufowa i pistolet centralnego zapłonu
1 SZAJEWSKI Szymon
2 FEDOROWSKI Dariusz
3 RODZEVIĆ Andżej
4 SZYDŁOWSKI Mariusz
5 LECH Rafał
6 RÓŻYCKI Jarosław

 

„FAST TEN PLUS” karabin centralnego zapłonu i pistolet centralnego zapłonu
1 MINKIEWICZ Daniel
2 LEONIEC Jarosław
3 ŻYGIEŁO Maciej
4 HAJDUCZENIA Marek
5 HERBACZONEK Piotr
6 KORBECKI Marek

 

 

„STAR & STEEL” strzelba gładkolufowa i pistolet centralnego zapłonu
1 LEONIEC Jarosław
2 RODZEVIĆ Andżej
3 RÓŻYCKI Jarosław
4 JANCZEWSKI Krystian
5 MINKIEWICZ Daniel
6 CIOŁKOWSKI Jacek

Zapraszamy na Otwarte Klubowe Zawody Sylwestrowe

Zapraszamy na ostatnie zawody klubowe w tym sezonie.
Rozpoczęcie 29.12.2019 w niedzielę o godz. 9:00, rejestracja zawodników do godz. 10:00 w Biurze Zawodów lub zdalnie (znacznie niższa opłata).
Prematch dla osób funkcyjnych dzień wcześniej w sobotę 28.12.2019. 
Możliwe jest wzięcie udziału w prematchu również przez inne osoby, po uiszczeniu podwójnej opłaty.
Przewidziane są cztery tory dwubroniowe (tzw. szybka statyka lub dynamika bez biegania), na których będzie można zaliczyć komplet osobostartów na rok 2019 (4x pistolet, 2x karabin, 2x strzelba). Na dodatek niepotrzebne są kabury ani ładownice. Przewidziano ciepły posiłek.
Opłata startowa: 30 zł za konkurencję przy wpłacie na rachunek, 50 zł za konkurencję w dniu zawodów.

Tory:
1. „2 BARRELS”
karabin sportowy i pistolet centralnego zapłonu – ilość strzałów ograniczona – karabin 5, pistolet 6
2. „HIT THE LAST”
strzelba gładkolufowa i pistolet centralnego zapłonu – ilość strzałów ograniczona – strzelba 5, pistolet min 6 max 10
3. „FAST TEN PLUS”
karabin centralnego zapłonu i pistolet centralnego zapłonu – ilość strzałów ograniczona – pistolet 5, karabin min 5 max 7
4. „STAR & STEEL”
strzelba gładkolufowa i pistolet centralnego zapłonu – ilość strzałów ograniczona – strzelba 5, pistolet 5

Szczegóły w Regulaminie Zawodów i Opisie torów. Uwaga – flagi bezpieczeństwa bezwzględnie wymagane.

Zawody Mikołajkowe – wyniki

Pełne wyniki w Komunikacie rezultatów.
Dziękujemy darczyńcom z firm Hitachi, Inmedical, Kredos, Lechpak, Tamed, za przekazanie cennych nagród rzeczowych.

 

W rozegranych konkurencjach najlepszymi strzelcami okazali się:
1) „STAR” Tor strzelbowy, strzelba gładkolufowa typu „PUMP ACTION”
RODZEVIĆ Andżej
WASIELEWSKI Robert
SZYDŁOWSKI Mariusz
MACHAŁEK Karol
MINKIEWICZ Daniel

 

2) „WINDOWS 95” Tor strzelbowy, strzelba gładkolufowa dowolna (kat. OPEN)
WASIELEWSKI Robert
WIŚNIEWSKI Leszek
LEONIEC Jarosław
SZYDŁOWSKI Mariusz
JANCZEWSKI Krystian
KALINOWSKI Kamil

 

3) „STEEL & PAPER” Tor karabinowy – karabin sportowy
MINKIEWICZ Daniel
JANCZEWSKI Krystian
KALINOWSKI Kamil
LEONIEC Jarosław
MIŁOWSKI Tadeusz
TUSZYŃSKI Piotr

 

4) „EL DIRECTORO” Tor karabinowy – karabin centralnego zapłonu
LEONIEC Jarosław
WASIELEWSKI Robert
GRABOWSKI Jacek
MIŁOWSKI Tadeusz
JANCZEWSKI Krystian
TURKOWSKI Tomasz

 

5) „TRICK OR TREAT” Tor pistoletowy – pistolet centralnego zapłonu
WASIELEWSKI Robert
LEONIEC Jarosław
JANCZEWSKI Krystian
GRABOWSKI Jacek
MACHAŁEK Karol
ŚWIERCZ Ryszard