Zawody „Alien vs Predator”

W niedzielę 23 kwietnia, od 10:00, zapraszamy na kolejne zawody z cyklu „Alien vs Predator”.
Rejestracji można dokonywać wyłącznie elektronicznie.
Uwaga – ilość miejsc jest ograniczona, w przypadku wyczerpania miejsc, rejestracja zostanie zakończona wcześniej.

Trzy konkurencje:
1. „Spacerek po parku”: Pistolet i karabin centralnego zapłonu na czas. Ilość strzałów: pistolet minimum 6 do celów metalowych, karabin minimum 20 przy czym każda z 10 tarcz musi zostać ostrzelana dwukrotnie. Opłata: 65 zł.
2. „Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem”: Pistolet i karabin centralnego zapłonu na czas. Ilość strzałów: pistolet minimum 6 do celów metalowych, karabin minimum 32 przy czym każda z 16 tarcz musi zostać ostrzelana dwukrotnie. Opłata: 75 zł.
3. „Shotgun jest dobry na wszystko” Strzelba gładkolufowa powtarzalna lub semiauto na czas. Ilość strzałów: minimum 25 (śrut max. 28g), do celów metalowych. Opłata 55 zł.

Do konkurencji 3 istnieje możliwość użycia broni i amunicji zapewnionej przez organizatora wyłącznie dla osób będących członkami Klubu i nie posiadających jeszcze pozwolenia na broń po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailem na adres: strzelnicaolsztyn@wp.pl
Opłata odpowiednio: strzelba z amunicją + 100 zł,

Wszystkie opłaty na konto Klubu.
Osoby pełniące funkcje związane z organizacją zawodów są zwolnione z opłat za konkurencje, po uzgodnieniu z Kierownikiem Zawodów.

Dodatkowe informacje (m.in. przebieg konkurencji) w Regulaminie Zawodów.

Zawody ujęte są w kalendarzu Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego.