Szkolenie Sędziów PZSS 19.11.2016

Kolegium Sędziów Warmińsko Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Olsztynie informuje Sędziów Strzelectwa Sportowego, że w dniu 19.11.2016r. (sobota) o godzinie 11.00 w MPK Sp. z o.o. Olsztyn ul. Kołobrzeska 40, zgodnie z § 13 Regulaminu Kolegium Sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego odbędzie się szkolenie sędziów. To szkolenie jest obowiązkowe i jest – oprócz uzyskania odpowiedniej ilości punktów, złożenia wniosku o przedłużenie ważności licencji sędziego strzelectwa sportowego – warunkiem przedłużenia tej licencji na lata 2017 – 2020.
KS WMZSS prosi o przysłanie mailem pytań dotyczących przepisów i regulaminów strzeleckich na które postaramy się odpowiedzieć w czasie trwania szkolenia. Pytania prosimy przysyłać na adres: wmzsskowalski@wp.pl
Bliższych informacji udziela: Jerzy Kowalski tel. 502246244

P.S
Ze strony internetowej PZSS, zakładka Kolegium Sędziów można pobrać „Wniosek o przedłużenie ważności licencji sędziego strzelectwa sportowego” (KLIKNIJ) i z wypełnionym wnioskiem i oryginalną z (potwierdzeniami) kartą pracy sędziego można przyjechać na szkolenie celem złożenia wniosku o przedłużenie licencji.