Liga strzelecka

L i g a   S t r z e l e c k a WKS 10 – sezon 2018                                                        Regulamin

Klauzula RODO

 

Liderzy konkurencji:

P, S, Kcz – Wielechowski Mirosław (WKS „10”)
K – Leoniec Jarosław (Bielik)
Psp, Pcz, Ksp – Różycki Jarosław (WKS „10”)
Mix – Karol Janczewski (WSS)

Najaktywniejszy strzelec: Leoniec Jarosław (Bielik)

 

Konkurencje DYNAMICZNE / NA CZAS

Ostatnie sklasyfikowane zawody: 
2018-10-07  „I Puchar Prezesa WKS 10”
Liczba rozegranych konkurencji: 19

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT P K S mix Liczba
startów
Liczba
zwycięstw
1 Wielechowski Mirosław WKS 10 760 300 180 280 0 10 4
2 Leoniec Jarosław SKS Bielik 536 126 198 180 32 16 0
3 Rodziević Andżej WKS 10 497 114 163 220 0 10 1
4 Różycki Jarosław WKS 10 463 175 80 179 29 14 0
5 Świeciak Daniel WKS 10 449 139 189 121 0 10 1
6 Staranowicz Tomasz WKS 10 420 132 104 184 0 13 0
7 Grabowski Jacek WKS 10 417 161 80 116 60 8 1
8 Minkiewicz Daniel WKS 10 398 196 82 120 0 10 1
9 Janczewski Karol WSS 397 72 180 45 100 6 2
10 Zega Marcin WKS 10 368 79 113 176 0 11 2
11 Minkowski Adam WSS 310 145 60 60 45 5 1
12 Szoka Jacek WKS 10 292 130 32 80 50 5 0
13 Turkowski Tomasz WKS 10 236 32 132 72 0 10 0
14 Piskorz Grzegorz WKS 10 223 103 0 94 26 8 0
15 Wasielewski Robert WKS 10 221 159 22 40 0 5 0
16 Surtel Piotr WKS 10 214 132 53 29 0 6 1
17 Kowalewski Rafał SKS Bielik 210 55 29 126 0 5 1
18 Szwabowicz Marek WSS 209 54 116 3 36 6 0
19 Filipecki Daniel WKS 10 203 62 56 67 18 13 0
20 Bienias Marcin WSS 200 100 100 0 0 2 2
21 Głowiński Arkadiusz WKS 10 197 61 58 56 22 10 0
22 Jaguszewski Andrzej WKS 10 197 80 75 28 14 11 0
23 Hajduczenia Marek WKS10 196 86 110 0 0 4 0
24 Jakubowski Paweł Snajper 182 110 32 0 40 5 0
25 Krzywda Marek WKS 10 182 93 0 89 0 4 0
26 Kalinowski Kamil SKS Bielik 181 23 38 120 0 6 1
27 Nowaczyk Piotr Garda 180 80 20 0 80 3 0
28 Kostecki Rafał WKS 10 172 41 93 38 0 8 0
29 Hryncewicz Marek WKS 10 166 80 86 0 0 7 0
30 Zbroński Adam WKS 10 154 98 1 55 0 8 0
31 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 151 21 88 42 0 9 0
32 Tochman Romuald WKS 10 138 17 89 32 0 10 0
33 Matuszek Artur WKS 10 132 99 0 33 0 6 0
34 Kraft Marcin Kormoran 126 50 26 50 0 4 0
35 Szajewski Szymon WKS 10 118 38 40 40 0 4 0
36 Nalepa Marek WKS 10 115 41 13 50 11 6 0
37 Nikołajuk Janusz WKS 10 113 42 21 26 24 8 0
38 Goszczycki Jarosław WKS 10 111 49 30 32 0 8 0
39 Kapuściński Hubert WKS 10 109 64 9 36 0 4 0
40 Balcerzak Krzysztof WKS 10 106 18 32 56 0 5 0
41 Ciechowski Rafał Kormoran 106 60 32 14 0 4 0
42 Starków Jarosław WKS 10 106 33 28 45 0 7 0
43 Kwiatkowski Filip KS Garda 105 13 60 32 0 3 0
44 Stolarski Jacek WKS 10 100 100 0 0 0 1 1
45 Suchonos Mateusz   92 33 35 23 1 11 0
46 Szelągowski Alex Kormoran 84 40 15 29 0 5 0
47 Bajerowski Tomasz VIP LOK 80 80 0 0 0 1 0
48 Kozłowski Krzysztof WKS 10 80 80 0 0 0 2 0
49 Brodewicz Wiesław VIS Lipno 76 36 0 40 0 2 0
50 Zawadzki Wojciech WKS 10 74 0 0 74 0 2 0
51 Pelawski Dawid SG 68 45 10 13 0 3 0
52 Wąsikowski Paweł WKS 10 68 20 16 17 15 8 0
53 Świerczyński Mirosław   65 39 19 0 7 6 0
54 Mucha Marek Sagitarius 61 36 13 0 12 4 0
55 Gabis Michał Flota 60 0 0 60 0 1 0
56 Moskalik Piotr SG 58 12 36 10 0 3 0
57 Targoński Łukasz WKS 10 58 15 20 23 0 6 0
58 Wielechowski Rafał WKS 10 57 5 28 24 0 5 0
59 Kaczmarczyk Hubert WKS 10 56 18 1 37 0 7 0
60 Puchalski Rafał WKS 10 55 26 5 24 0 5 0
61 Kwiecień Jakub WKS 10 54 36 0 18 0 2 0
62 Giża Katarzyna WKS 10 53 17 15 21 0 8 0
63 Kwiatkowski Waldemar Kormoran 53 20 9 24 0 3 0
64 Dryżałowski Wojciech   50 40 10 0 0 2 0
65 Flakowski Michał   50 0 0 50 0 1 0
66 Jastrzebski Marek WKS 10 50 29 21 0 0 5 0
67 Biernacki Wiktor PSKBPiSS 49 30 19 0 0 5 0
68 Lamkowski Tomasz Garda 45 0 0 45 0 1 0
69 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 45 7 18 12 8 4 0
70 Ciołkowski Jacek WKS 10 44 40 4 0 0 5 0
71 Gutowski Witold   44 22 13 9 0 3 0
72 Nieścioruk Przemysław Garda 42 13 29 0 0 2 0
73 Korczakowski Adam Garda 41 10 18 0 13 3 0
74 Markiewicz Andrzej WKS 10 40 0 4 36 0 3 0
75 Mikiciuk Maciej WKS 10 40 0 0 40 0 1 0
76 Dąbkowski Krzysztof WKS 10 39 26 13 0 0 3 0
77 Jamiołkowski Maciej WKS 10 38 24 14 0 0 3 0
78 Pieniążek Michał Flota 38 22 16 0 0 5 0
79 Wiśniewski Leszek WKS 10 38 22 16 0 0 4 0
80 Wyza Krzysztof WKA 10 37 14 7 16 0 3 0
81 Hołowczyc Krzysztof KS GARDA 35 0 3 32 0 2 0
82 Niedźwiedzki Tomasz WSS 35 20 15 0 0 2 0
83 Dakowski Daniel Garda 34 16 12 6 0 3 0
84 Grzybek Artur WKS 10 33 18 0 15 0 2 0
85 Warno-Pusch Ewa WKS 10 31 5 16 7 3 9 0
86 Czapski  Artur WKS 10 30 11 3 16 0 6 0
87 Rymarchuk Vitaliy Garda 29 0 15 9 5 3 0
88 Wójcik Mateusz Obuchowo 29 29 0 0 0 1 0
89 Wróbel Agata WKS 10 29 5 11 13 0 3 0
90 Ferenc Wojtek WKS 10 27 16 0 11 0 3 0
91 Hołoweńczak Kamil SG 27 9 14 4 0 3 0
92 Machałek Karol WKS 10 26 10 12 4 0 3 0
93 Majcher Sebastian SKS Bielik 26 0 0 26 0 1 0
94 Kowalewski Waldemar WKS 10 25 5 5 15 0 3 0
95 Śliwińska Małgorzata WSS 25 13 6 0 6 3 0
96 Czarniawski Krzysztof WKS 10 22 9 0 13 0 2 0
97 Easton Paul  WKS 10 21 6 15 0 0 2 0
98 Łazarczuk  Janusz WKS 10 21 8 2 11 0 8 0
99 Dobrzeniecki Mariusz WKS 10 20 0 10 10 0 3 0
100 Filipecka Dorota WSS 20 6 5 0 9 3 0
101 Dargiewicz Maciej   19 7 12 0 0 2 0
102 Kajdzik Tomasz WKS 10 19 1 16 0 2 4 0
103 Tyc Zbigniew WKS 10 16 8 8 0 0 2 0
104 Żygieło Maciej WKS 10 16 0 0 0 16 1 0
105 Grzechnik Roman WKS 10 15 7 0 8 0 5 0
106 Harhaj Grzegorz WKS 10 10 0 0 10 0 1 0
107 Słoka Sławomir SKS Bielik 10 4 6 0 0 3 0
108 Kozera Grzegorz KS Cover Warszawa 8 8 0 0 0 1 0
109 Wilczewski Mirosław   8 0 8 0 0 1 0
110 Skowroński Krzysztof   7 0 7 0 0 2 0
111 Widun Józef KS 9mm 7 0 0 7 0 1 0
112 Horszwald Piotr WKS 10 5 0 4 1 0 3 0
113 Maleszka Marek WKS 10 5 0 0 5 0 3 0
114 Brejnak Michał   4 0 0 0 4 2 0
115 Kokoszka Paula   3 0 0 3 0 1 0
116 Szczechowicz Krystyna Kaliber Mława 1 0 1 0 0 2 0
                     

 

 

Konkurencje STATYCZNE

Ostatnie uwzględnione zawody:  
2018-10-07  „I Puchar Prezesa WKS 10”
Liczba rozegranych konkurencji: 9

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT Psp Pcz Ksp Kcz Gen Liczba
startów
Liczba
zwycięstw
1 Różycki Jarosław WKS 10 766 150 200 216 0 200 8 6
2 Leoniec Jarosław SKS Bielik 442 95 81 144 50 72 9 0
3 Szoka Jacek WKS 10 187 0 110 32 45 0 4 0
4 Filipecki Daniel WKS 10 184 36 56 60 32 0 6 0
5 Ciechowski Rafał Kormoran 180 80 0 100 0 0 2 1
5 Kraft Marcin Kormoran 180 100 0 80 0 0 2 1
7 Wasielewski Robert WKS 10 180 84 50 22 24 0 5 0
8 Świeciak Daniel WKS 10 168 60 26 82 0 0 4 0
9 Mikulski Stanisław VIP LOK 160 0 0 0 0 160 1 0
10 Wielechowski Mirosław WKS 10 136 0 36 0 100 0 2 1
11 Staranowicz Tomasz WKS 10 133 0 31 22 80 0 4 0
12 Jastrzebski Marek WKS 10 127 11 0 80 36 0 4 0
13 Piskorz Grzegorz WKS 10 125 0 80 45 0 0 2 0
14 Głowiński Arkadiusz WKS 10 124 29 0 95 0 0 3 0
15 Pietrasiński Wojciech VIP LOK 120 0 0 0 0 120 1 0
16 Ferenc Wojtek WKS 10 116 95 0 21 0 0 4 0
17 Skowroński Krzysztof   106 26 0 80 0 0 2 0
18 Porycki Michał Garda 100 0 0 0 0 100 1 0
19 Kwiatkowski Waldemar Kormoran 100 40 0 60 0 0 2 0
20 Minkiewicz Daniel WKS 10 100 0 20 0 80 0 2 0
21 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 92 32 14 20 26 0 5 0
22 Kowalewski Rafał SKS Bielik 90 0 0 0 0 90 1 0
23 Zega Marcin WKS 10 88 6 40 16 26 0 4 0
24 Goszczycki Jarosław WKS 10 82 38 0 44 0 0 4 0
25 Fedorowicz Piotr VIP LOK 80 0 0 0 0 80 1 0
26 Mucha Marek Sagitarius 80 0 80 0 0 0 1 0
27 Giża Katarzyna WKS 10 76 62 0 14 0 0 4 0
28 Suchonos Mateusz   76 10 0 66 0 0 4 0
29 Szczechowicz Jarosław Kaliber Mława 74 45 0 29 0 0 2 0
30 Szelągowski Alex Kormoran 69 0 29 0 40 0 2 0
31 Zawadzki Wojciech WKS 10 65 0 16 29 20 0 3 0
32 Gabis Wiktoria Flota 64 0 0 0 0 64 1 0
33 Wójcik Mateusz Obuchowo 64 0 50 14 0 0 2 0
34 Starków Jarosław WKS 10 64 13 21 12 18 0 5 0
35 Ciołkowski Jacek WKS 10 61 29 0 32 0 0 2 0
36 Pankiewicz Władysław Flota 60 0 0 60 0 0 1 0
37 Szajewski Szymon WKS 10 60 0 60 0 0 0 1 0
38 Wiśniewski Leszek WKS 10 60 0 36 24 0 0 2 0
39 Matracki Paweł WKS 10 58 0 0 0 0 58 1 0
40 Kalinowski Kamil SKS Bielik 57 7 0 50 0 0 3 0
41 Krzywda Marek WKS 10 55 0 26 0 29 0 2 0
42 Świerczyński Mirosław   54 5 29 20 0 0 4 0
43 Łazarczuk  Janusz WKS 10 53 27 0 26 0 0 4 0
44 Gabis Michał Flota 52 0 0 0 0 52 1 0
45 Kozłowski Krzysztof WKS10 50 0 50 0 0 0 1 0
46 Grabowski Jacek WKS 10 49 0 13 36 0 0 2 0
47 Gutowski Witold   48 0 0 0 0 48 1 0
48 Markiewicz Andrzej WKS 10 45 32 0 13 0 0 2 0
49 Rymarchuk Vitaliy KS GARDA 45 0 0 45 0 0 2 0
50 Pieniążek Michał   44 0 0 0 0 44 1 0
51 Jamiołkowski Maciej WKS 10 43 36 0 7 0 0 2 0
52 Easton Paul  WKS 10 41 0 12 29 0 0 2 0
53 Gazda Radosław Kormoran 40 0 0 40 0 0 1 0
54 Skop Mateusz Flota 40 0 0 0 0 40 1 0
55 Matuszek Artur WKS 10 38 0 0 38 0 0 2 0
56 Jaguszewski Andrzej WKS 10 38 8 12 3 15 0 4 0
57 Kapuściński Hubert WKS 10 37 0 24 0 13 0 2 0
58 Puchalski Rafał WKS 10 37 0 22 0 15 0 2 0
59 Flakowski Michał Flota 36 0 0 0 0 36 1 0
60 Hołowczyc Krzysztof WKS 10 36 0 0 36 0 0 1 0
61 Kajdzik Tomasz WKS 10 36 14 0 22 0 0 2 0
62 Szczechowicz Krystyna Kaliber Mława 36 24 0 12 0 0 2 0
63 Wiśniewski Bartłomiej WKS 10 35 20 0 15 0 0 2 0
64 Kaczmarczyk Hubert WKS 10 33 0 15 0 18 0 2 0
65 Kubacka Elżbieta Flota 32 0 0 0 0 32 1 0
66 Zbroński Adam WKS 10 32 0 20 0 12 0 2 0
67 Harhaj Grzegorz WKS 10 31 18 0 13 0 0 2 0
68 Kwiecień Jakub WKS 10 31 20 0 11 0 0 2 0
69 Gazda Jarosław Kormoran 30 0 0 0 0 30 1 0
70 Hajduczenia Marek WKS10 29 0 16 13 0 0 2 0
71 Kondratowicz Jarosław WKS 10 28 0 0 0 0 28 1 0
72 Wróbel Agata WKS 10 28 0 6 22 0 0 2 0
73 Maleszka Marek WKS 10 27 7 0 20 0 0 2 0
74 Czapski Artur WKS 10 25 1 0 24 0 0 2 0
75 Dobrzeniecki Mariusz WKS 10 23 15 0 8 0 0 2 0
76 Dryżałowski Wojciech   23 0 15 8 0 0 2 0
77 Rutkowski Piotr WKS 10 23 18 0 5 0 0 2 0
78 Surtel Piotr WKS 10 22 0 22 0 0 0 1 0
79 Szwabowicz Marek WSS 22 22 0 0 0 0 2 0
80 Wyza Krzysztof WKA 10 21 0 5 16 0 0 2 0
81 Jakubowski Paweł Snajper 20 0 20 0 0 0 1 0
82 Dargiewicz Maciej   20 0 8 12 0 0 2 0
83 Majcher Sebastian SKS Bielik 20 14 0 6 0 0 2 0
84 Warno-Pusch Ewa WKS 10 20 16 0 4 0 0 2 0
85 Węckowicz Arkadiusz   19 0 10 9 0 0 2 0
86 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 19 13 0 6 0 0 4 0
87 Machałek Karol WKS 10 17 13 0 4 0 0 2 0
88 Przybylak Damian   17 9 0 8 0 0 2 0
89 Gośliński Grzegorz   14 5 0 9 0 0 2 0
90 Gośliński Dominik   14 4 0 10 0 0 2 0
91 Horszwald Piotr WKS 10 14 12 0 2 0 0 2 0
92 Kokoszka Paula   11 0 0 11 0 0 1 0
93 Mikiciuk Maciej WKS 10 11 0 11 0 0 0 1 0
94 Dargiewicz Miłosz   10 0 0 10 0 0 1 0
95 Przybylak Kazimierz   10 3 0 7 0 0 2 0
96 Słoka Sławomir SKS Bielik 10 10 0 0 0 0 2 0
97 Tochman Romuald WKS 10 9 0 9 0 0 0 1 0
98 Kowalewski Waldemar WKS10 9 9 0 0 0 0 2 0
99 Bajerowski Tomasz VIP LOK 6 6 0 0 0 0 1 0
100 Tyc Zbigniew WKS 10 5 4 0 1 0 0 2 0
101 Wąsikowski Paweł WKS 10 2 2 0 0 0 0 1 0
                       

 

Punktacja poszczególnych konkurencji (z przelicznikiem 1,0):

miejsce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
punkty 100 80 60 50 45 40 36 32 29 26 24 22 20 18 16
miejsce 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
punkty 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

 

Administrator Ligi Strzeleckiej

Jarek        kontakt:   jaror777@gmail.com