Liga strzelecka

L i g a   S t r z e l e c k a WKS 10 – sezon 2018                                                        Regulamin

Klauzula RODO

 

Liderzy konkurencji:

P, S, Kcz – Wielechowski Mirosław (WKS „10”)
K – Świeciak Daniel (WKS „10”)
Psp – Kraft Marcin (Kormoran)
Ksp – Leoniec Jarosław (Bielik)
Pcz – Różycki Jarosław (WKS „10”)
Mix – Karol Janczewski (WSS)

 

Konkurencje DYNAMICZNE / NA CZAS

Ostatnie sklasyfikowane zawody: 
2018-07-15  „Pustynna Burza”
Liczba rozegranych konkurencji: 14

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT P K S mix Liczba startów Liczba
zwycięztw
1 Wielechowski Mirosław WKS 10 580 200 100 280 0 8 3
2 Świeciak Daniel WKS 10 449 139 189 121 0 10 1
3 Grabowski Jacek WKS 10 417 161 80 116 60 7 1
4 Staranowicz Tomasz WKS 10 408 132 92 184 0 12 0
5 Leoniec Jarosław SKS Bielik 404 116 98 158 32 11 0
6 Minkiewicz Daniel WKS 10 346 160 66 120 0 8 1
7 Różycki Jarosław WKS 10 299 96 40 134 29 10 0
8 Szoka Jacek WKS 10 292 130 32 80 50 5 0
9 Janczewski Karol WSS 275 50 80 45 100 4 1
10 Surtel Piotr WKS 10 214 132 53 29 0 6 1
11 Zega Marcin WKS 10 212 34 102 76 0 8 1
12 Bienias Marcin WSS 200 100 100 0 0 2 2
13 Rodziević Andżej WKS 10 194 36 18 140 0 5 0
14 Piskorz Grzegorz WKS 10 183 63 0 94 26 7 0
15 Krzywda Marek WKS 10 182 93 0 89 0 4 0
16 Filipecki Daniel WKS 10 182 55 42 67 18 11 0
17 Turkowski Tomasz WKS 10 168 29 74 65 0 6 0
18 Kowalewski Rafał SKS Bielik 166 40 0 126 0 3 1
19 Hryncewicz Marek WKS 10 166 80 86 0 0 7 0
20 Jaguszewski Andrzej WKS 10 148 62 46 26 14 8 0
21 Zbroński Adam WKS 10 138 82 1 55 0 7 0
22 Kalinowski Kamil SKS Bielik 136 16 20 100 0 3 1
23 Kraft Marcin Kormoran 126 50 26 50 0 4 0
24 Szajewski Szymon WKS 10 118 38 40 40 0 4 0
25 Głowiński Arkadiusz WKS 10 111 49 8 32 22 7 0
26 Ciechowski Rafał Kormoran 106 60 32 14 0 4 0
27 Balcerzak Krzysztof WKS 10 106 18 32 56 0 5 0
28 Starków Jarosław WKS 10 106 33 28 45 0 7 0
29 Kwiatkowski Filip KS Garda 105 13 60 32 0 3 0
30 Nikołajuk Janusz WKS 10 105 42 13 26 24 6 0
31 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 102 12 56 34 0 6 0
32 Stolarski Jacek WKS 10 100 100 0 0 0 1 1
33 Jakubowski Paweł Snajper 100 60 0 0 40 3 0
34 Goszczycki Jarosław WKS 10 87 46 10 31 0 5 0
35 Hajduczenia Marek WKS10 86 26 60 0 0 2 0
36 Kapuściński Hubert WKS 10 86 50 0 36 0 2 0
37 Tochman Romuald WKS 10 85 15 52 18 0 5 0
38 Szelągowski Alex Kormoran 84 40 15 29 0 5 0
39 Nowaczyk Piotr Garda 80 0 0 0 80 1 0
40 Bajerowski Tomasz VIP LOK 80 80 0 0 0 1 0
41 Kozłowski Krzysztof WKS10 80 80 0 0 0 2 0
42 Wasielewski Robert WKS 10 79 79 0 0 0 2 0
43 Brodewicz Wiesław VIS Lipno 76 36 0 40 0 2 0
44 Zawadzki Wojciech WKS 10 74 0 0 74 0 2 0
45 Pelawski Dawid SG 68 45 10 13 0 3 0
46 Wąsikowski Paweł WKS 10 64 20 12 17 15 6 0
47 Mucha Marek Sagitarius 61 36 13 0 12 4 0
48 Gabis Michał Flota 60 0 0 60 0 1 0
49 Kostecki Rafał WKS 10 58 4 22 32 0 3 0
50 Moskalik Piotr SG 58 12 36 10 0 3 0
51 Targoński Łukasz WKS 10 57 14 20 23 0 5 0
52 Kaczmarczyk Hubert WKS 10 56 18 1 37 0 7 0
53 Matuszek Artur WKS 10 55 51 0 4 0 3 0
54 Puchalski Rafał WKS 10 55 26 5 24 0 5 0
55 Kwiatkowski Waldemar Kormoran 53 20 9 24 0 3 0
56 Flakowski Michał   50 0 0 50 0 1 0
57 Dryżałowski Wojciech   50 40 10 0 0 2 0
58 Minkowski Adam WSS 45 0 0 0 45 1 0
59 Lamkowski Tomasz Garda 45 0 0 45 0 1 0
60 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 45 7 18 12 8 4 0
61 Gutowski Witold   44 22 13 9 0 3 0
62 Nieścioruk Przemysław Garda 42 13 29 0 0 2 0
63 Mikiciuk Maciej WKS 10 40 0 0 40 0 1 0
64 Pieniążek Michał Flota 38 22 16 0 0 5 0
65 Szwabowicz Marek WSS 36 0 0 0 36 1 0
66 Dakowski Daniel Garda 34 16 12 6 0 3 0
67 Grzybek Artur WKS 10 33 18 0 15 0 2 0
68 Wielechowski Rafał WKS 10 33 5 4 24 0 3 0
69 Giża Katarzyna WKS 10 31 16 6 9 0 5 0
70 Suchonos Mateusz   31 4 3 23 1 6 0
71 Świerczyński Mirosław   30 9 14 0 7 3 0
72 Czapski  Artur WKS 10 30 11 3 16 0 3 0
73 Wójcik Mateusz Obuchowo 29 29 0 0 0 1 0
74 Wiśniewski Leszek WKS 10 27 11 16 0 0 2 0
75 Biernacki Wiktor PSKBPiSS 27 18 9 0 0 3 0
76 Hołoweńczak Kamil SG 27 9 14 4 0 3 0
77 Czarniawski Krzysztof WKS 10 22 9 0 13 0 2 0
78 Easton Paul  WKS 10 21 6 15 0 0 2 0
79 Wyza Krzysztof WKA 10 21 14 7 0 0 2 0
80 Dargiewicz Maciej   19 7 12 0 0 2 0
81 Jastrzebski Marek WKS 10 19 14 5 0 0 2 0
82 Kajdzik Tomasz WKS 10 19 1 16 0 2 4 0
83 Łazarczuk  Janusz WKS 10 19 8 0 11 0 5 0
84 Warno-Pusch Ewa WKS 10 19 0 9 7 3 7 0
85 Żygieło Maciej WKS 10 16 0 0 0 16 1 0
86 Wróbel Agata WKS 10 16 5 11 0 0 2 0
87 Korczakowski Adam Garda 13 0 0 0 13 1 0
88 Grzechnik Roman WKS 10 13 5 0 8 0 2 0
89 Nalepa Marek WKS 10 12 1 0 0 11 2 0
90 Harhaj Grzegorz WKS 10 10 0 0 10 0 1 0
91 Filipecka Dorota WSS 9 0 0 0 9 1 0
92 Wilczewski Mirosław   8 0 8 0 0 1 0
93 Widun Józef KS 9mm 7 0 0 7 0 1 0
94 Śliwińska Małgorzata WSS 6 0 0 0 6 1 0
95 Romanczuk Vitaliy Garda 5 0 0 0 5 1 0
96 Ferenc Wojtek WKS 10 5 5 0 0 0 1 0
97 Horszwald Piotr WKS 10 5 0 4 1 0 3 0
98 Brejnak Michał   4 0 0 0 4 2 0
99 Kokoszka Paula   3 0 0 3 0 1 0
                     

 

 

Konkurencje STATYCZNE

Ostatnie uwzględnione zawody:  
2018-06-10  „I Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Drużynowym strzelectwie Sportowym” – klasyfikacja generalna Psp+Pcz+Ksp   (przelicznik rangi zawodów; 2.0)
Liczba rozegranych konkurencji: 7

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT Psp Pcz Ksp Kcz Gen Liczba
startów
Liczba
zwycięstw
1 Różycki Jarosław WKS 10 566 50 200 116 0 200 6 4
2 Leoniec Jarosław SKS Bielik 378 45 81 130 50 72 7 0
3 Szoka Jacek WKS 10 187 0 110 32 45 0 4 0
4 Filipecki Daniel WKS 10 184 36 56 60 32 0 6 0
5 Ciechowski Rafał Kormoran 180 80 0 100 0 0 2 1
5 Kraft Marcin Kormoran 180 100 0 80 0 0 2 1
7 Świeciak Daniel WKS 10 168 60 26 82 0 0 4 0
8 Mikulski Stanisław VIP LOK 160 0 0 0 0 160 1 0
9 Wielechowski Mirosław WKS 10 136 0 36 0 100 0 2 1
10 Staranowicz Tomasz WKS 10 133 0 31 22 80 0 4 0
11 Piskorz Grzegorz WKS 10 125 0 80 45 0 0 2 0
12 Pietrasiński Wojciech VIP LOK 120 0 0 0 0 120 1 0
13 Porycki Michał Garda 100 0 0 0 0 100 1 0
14 Kwiatkowski Waldemar Kormoran 100 40 0 60 0 0 2 0
14 Minkiewicz Daniel WKS 10 100 0 20 0 80 0 2 0
16 Wasielewski Robert WKS 10 98 24 50 0 24 0 3 0
17 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 92 32 14 20 26 0 5 0
18 Kowalewski Rafał SKS Bielik 90 0 0 0 0 90 1 0
19 Fedorowicz Piotr VIP LOK 80 0 0 0 0 80 1 0
20 Mucha Marek Sagitarius 80 0 80 0 0 0 1 0
21 Głowiński Arkadiusz WKS 10 74 29 0 45 0 0 2 0
22 Szelągowski Alex Kormoran 69 0 29 0 40 0 2 0
23 Zega Marcin WKS 10 66 0 40 0 26 0 2 0
24 Zawadzki Wojciech WKS 10 65 0 16 29 20 0 3 0
25 Gabis Wiktoria Flota 64 0 0 0 0 64 1 0
26 Wójcik Mateusz Obuchowo 64 0 50 14 0 0 2 0
27 Starków Jarosław WKS 10 64 13 21 12 18 0 5 0
28 Pankiewicz Władysław Flota 60 0 0 60 0 0 1 0
29 Szajewski Szymon WKS 10 60 0 60 0 0 0 1 0
30 Wiśniewski Leszek WKS 10 60 0 36 24 0 0 2 0
31 Matracki Paweł WKS 10 58 0 0 0 0 58 1 0
32 Jastrzebski Marek WKS 10 56 0 0 20 36 0 2 0
33 Krzywda Marek WKS 10 55 0 26 0 29 0 2 0
34 Gabis Michał Flota 52 0 0 0 0 52 1 0
35 Kozłowski Krzysztof WKS10 50 0 50 0 0 0 1 0
36 Grabowski Jacek WKS 10 49 0 13 36 0 0 2 0
37 Gutowski Witold   48 0 0 0 0 48 1 0
38 Kalinowski Kamil SKS Bielik 47 7 0 40 0 0 2 0
39 Świerczyński Mirosław   47 0 29 18 0 0 2 0
40 Pieniążek Michał   44 0 0 0 0 44 1 0
41 Goszczycki Jarosław WKS 10 44 26 0 18 0 0 2 0
42 Easton Paul  WKS 10 41 0 12 29 0 0 2 0
43 Gazda Radosław Kormoran 40 0 0 40 0 0 1 0
44 Skop Mateusz Flota 40 0 0 0 0 40 1 0
45 Kapuściński Hubert WKS 10 37 0 24 0 13 0 2 0
46 Puchalski Rafał WKS 10 37 0 22 0 15 0 2 0
47 Flakowski Michał Flota 36 0 0 0 0 36 1 0
48 Giża Katarzyna WKS 10 36 22 0 14 0 0 2 0
49 Kajdzik Tomasz WKS 10 36 14 0 22 0 0 2 0
50 Wiśniewski Bartłomiej WKS 10 35 20 0 15 0 0 2 0
51 Suchonos Mateusz   34 8 0 26 0 0 2 0
52 Kaczmarczyk Hubert WKS 10 33 0 15 0 18 0 2 0
53 Kubacka Elżbieta Flota 32 0 0 0 0 32 1 0
54 Zbroński Adam WKS 10 32 0 20 0 12 0 2 0
55 Harhaj Grzegorz WKS 10 31 18 0 13 0 0 2 0
56 Gazda Jarosław Kormoran 30 0 0 0 0 30 1 0
57 Matuszek Artur WKS 10 29 0 0 29 0 0 1 0
58 Hajduczenia Marek WKS10 29 0 16 13 0 0 2 0
59 Kondratowicz Jarosław WKS 10 28 0 0 0 0 28 1 0
60 Wróbel Agata WKS 10 28 0 6 22 0 0 2 0
61 Jaguszewski Andrzej WKS 10 27 0 12 0 15 0 2 0
62 Dryżałowski Wojciech   23 0 15 8 0 0 2 0
63 Surtel Piotr WKS 10 22 0 22 0 0 0 1 0
64 Łazarczuk  Janusz WKS 10 22 11 0 11 0 0 2 0
65 Wyza Krzysztof WKA 10 21 0 5 16 0 0 2 0
66 Jakubowski Paweł Snajper 20 0 20 0 0 0 1 0
67 Dargiewicz Maciej   20 0 8 12 0 0 2 0
68 Warno-Pusch Ewa WKS 10 20 16 0 4 0 0 2 0
69 Węckowicz Arkadiusz   19 0 10 9 0 0 2 0
70 Ferenc Wojtek WKS 10 18 15 0 3 0 0 2 0
71 Przybylak Damian   17 9 0 8 0 0 2 0
72 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 16 10 0 6 0 0 2 0
73 Gośliński Grzegorz   14 5 0 9 0 0 2 0
74 Gośliński Dominik   14 4 0 10 0 0 2 0
75 Horszwald Piotr WKS 10 14 12 0 2 0 0 2 0
76 Kokoszka Paula   11 0 0 11 0 0 1 0
77 Mikiciuk Maciej WKS 10 11 0 11 0 0 0 1 0
78 Dargiewicz Miłosz   10 0 0 10 0 0 1 0
79 Przybylak Kazimierz   10 3 0 7 0 0 2 0
80 Tochman Romuald WKS 10 9 0 9 0 0 0 1 0
81 Bajerowski Tomasz VIP LOK 6 6 0 0 0 0 1 0
82 Wąsikowski Paweł WKS 10 2 2 0 0 0 0 1 0
                       

 

Punktacja poszczególnych konkurencji (z przelicznikiem 1,0):

miejsce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
punkty 100 80 60 50 45 40 36 32 29 26 24 22 20 18 16
miejsce 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
punkty 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

 

Administrator Ligi Strzeleckiej

Jarek        kontakt:   jaror777@gmail.com