Liga strzelecka

L i g a   S t r z e l e c k a WKS 10 – sezon 2018                                                        Regulamin

 

Liderzy konkurencji:

P, S, Kcz – Wielechowski Mirosław
K – Świeciak Daniel
Psp – Kraft Marcin
Ksp – Leoniec Jarosław
Pcz – Różycki Jarosław

 

Konkurencje DYNAMICZNE / NA CZAS

Ostatnie uwzględnione zawody: 
2018-05-03  „Zawody z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja”
Liczba rozegranych konkurencji: 12

 

Miejsce Nazwisko Imię Klub PKT P K S Liczba startów
1 Wielechowski Mirosław WKS 10 580 200 100 280 8
2 Świeciak Daniel WKS 10 449 139 189 121 10
3 Staranowicz Tomasz WKS 10 408 132 92 184 12
4 Grabowski Jacek WKS 10 357 161 80 116 6
5 Minkiewicz Daniel WKS 10 346 160 66 120 8
6 Leoniec Jarosław SKS Bielik 336 116 98 122 9
7 Szoka Jacek WKS 10 242 130 32 80 4
8 Surtel Piotr WKS 10 214 132 53 29 6
9 Zega Marcin WKS 10 212 34 102 76 8
10 Bienias Marcin WSS 200 100 100 0 2
11 Rodziević Andżej WKS 10 194 36 18 140 5
12 Różycki Jarosław WKS 10 190 96 40 54 8
13 Krzywda Marek WKS 10 182 93 0 89 4
14 Janczewski Karol WSS 175 50 80 45 3
15 Turkowski Tomasz WKS 10 168 29 74 65 6
16 Hryncewicz Marek WKS 10 166 80 86 0 7
17 Filipecki Daniel WKS 10 164 55 42 67 10
18 Piskorz Grzegorz WKS 10 157 63 0 94 6
19 Zbroński Adam WKS 10 138 82 1 55 7
20 Kalinowski Kamil SKS Bielik 136 16 20 100 3
21 Jaguszewski Andrzej WKS 10 134 62 46 26 7
22 Kraft Marcin Kormoran 126 50 26 50 4
23 Szajewski Szymon WKS 10 118 38 40 40 4
24 Ciechowski Rafał Kormoran 106 60 32 14 4
25 Balcerzak Krzysztof WKS 10 106 18 32 56 5
26 Starków Jarosław WKS 10 106 33 28 45 7
27 Kwiatkowski Filip KS Garda 105 13 60 32 3
28 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 102 12 56 34 6
29 Stolarski Jacek WKS 10 100 100 0 0 1
30 Głowiński Arkadiusz WKS 10 89 49 8 32 6
31 Goszczycki Jarosław WKS 10 87 46 10 31 5
32 Hajduczenia Marek WKS10 86 26 60 0 2
33 Kapuściński Hubert WKS 10 86 50 0 36 2
34 Tochman Romuald WKS 10 85 15 52 18 5
35 Szelągowski Alex Kormoran 84 40 15 29 5
36 Nikołajuk Janusz WKS 10 81 42 13 26 5
37 Bajerowski Tomasz VIP LOK 80 80 0 0 1
38 Kozłowski Krzysztof WKS10 80 80 0 0 2
39 Wasielewski Robert WKS 10 79 79 0 0 2
40 Brodewicz Wiesław VIS Lipno 76 36 0 40 2
41 Pelawski Dawid SG 68 45 10 13 3
42 Kowalewski Rafał SKS Bielik 66 40 0 26 2
43 Jakubowski Paweł Snajper 60 60 0 0 2
44 Kostecki Rafał WKS 10 58 4 22 32 3
45 Moskalik Piotr SG 58 12 36 10 3
46 Targoński Łukasz WKS 10 57 14 20 23 5
47 Kaczmarczyk Hubert WKS 10 56 18 1 37 7
48 Matuszek Artur WKS 10 55 51 0 4 3
49 Puchalski Rafał WKS 10 55 26 5 24 5
50 Kwiatkowski Waldemar Kormoran 53 20 9 24 3
51 Dryżałowski Wojciech   50 40 10 0 2
52 Mucha Marek Sagitarius 49 36 13 0 3
53 Wąsikowski Paweł WKS 10 49 20 12 17 5
54 Nieścioruk Przemysław Garda 44 22 13 9 3
55 Lamkowski Tomasz Garda 42 13 29 0 2
56 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 38 22 16 0 5
57 Mikiciuk Maciej WKS 10 37 7 18 12 3
58 Dakowski Daniel Garda 34 16 12 6 3
59 Grzybek Artur WKS 10 33 18 0 15 2
60 Wielechowski Rafał WKS 10 33 5 4 24 3
61 Giża Katarzyna WKS 10 31 16 6 9 5
62 Czapski  Artur WKS 10 30 11 3 16 3
63 Suchonos Mateusz   30 4 3 23 5
64 Wójcik Mateusz Obuchowo 29 29 0 0 1
65 Zawadzki Wojciech WKS 10 29 0 0 29 1
66 Wiśniewski Leszek WKS 10 27 11 16 0 2
67 Biernacki Wiktor PSKBPiSS 27 18 9 0 3
68 Hołoweńczak Kamil SG 27 9 14 4 3
69 Świerczyński Mirosław   23 9 14 0 2
70 Czarniawski Krzysztof WKS 10 22 9 0 13 2
71 Easton Paul  WKS 10 21 6 15 0 2
72 Wyza Krzysztof WKA 10 21 14 7 0 2
73 Dargiewicz Maciej   19 7 12 0 2
74 Jastrzebski Marek WKS 10 19 14 5 0 2
75 Łazarczuk  Janusz WKS 10 19 8 0 11 5
76 Kajdzik Tomasz WKS 10 17 1 16 0 3
77 Wróbel Agata WKS 10 16 5 11 0 2
78 Warno-Pusch Ewa WKS 10 16 0 9 7 6
79 Grzechnik Roman WKS 10 13 5 0 8 2
80 Harhaj Grzegorz WKS 10 10 0 0 10 1
81 Wilczewski Mirosław   8 0 8 0 1
82 Widun Józef KS 9mm 7 0 0 7 1
83 Ferenc Wojtek WKS 10 5 5 0 0 1
84 Horszwald Piotr WKS 10 5 0 4 1 3
85 Kokoszka Paula   3 0 0 3 1
86 Nalepa Marek WKS 10 1 1 0 0 1
87 Brejnak Michał   0 0 0 0 1
88 Wasilewski Przemysław   0 0 0 0 1
89 Czapski  Artur WKS 10 0 0 0 0 2
90 Marciniak Krzysztof WKS 10 0 0 0 0 2
                 

 

 

Konkurencje STATYCZNE

Ostatnie uwzględnione zawody:  
2018-05-03  „Zawody z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja”
Liczba rozegranych konkurencji: 6

Miejsce Nazwisko Imię Klub PKT Psp Pcz Ksp Kcz Liczba
startów
1 Różycki Jarosław WKS 10 366 50 200 116 0 5
2 Leoniec Jarosław SKS Bielik 306 45 81 130 50 6
3 Szoka Jacek WKS 10 187 0 110 32 45 4
4 Filipecki Daniel WKS 10 184 36 56 60 32 6
5 Ciechowski Rafał Kormoran 180 80 0 100 0 2
5 Kraft Marcin Kormoran 180 100 0 80 0 2
7 Świeciak Daniel WKS 10 168 60 26 82 0 4
8 Wielechowski Mirosław WKS 10 136 0 36 0 100 2
9 Staranowicz Tomasz WKS 10 133 0 31 22 80 4
10 Piskorz Grzegorz WKS 10 125 0 80 45 0 2
11 Kwiatkowski Waldemar Kormoran 100 40 0 60 0 2
11 Minkiewicz Daniel WKS 10 100 0 20 0 80 2
13 Wasielewski Robert WKS 10 98 24 50 0 24 3
14 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 92 32 14 20 26 5
15 Mucha Marek Sagitarius 80 0 80 0 0 1
16 Głowiński Arkadiusz WKS 10 74 29 0 45 0 2
17 Szelągowski Alex Kormoran 69 0 29 0 40 2
18 Zega Marcin WKS 10 66 0 40 0 26 2
19 Zawadzki Wojciech WKS 10 65 0 16 29 20 3
20 Starków Jarosław WKS 10 64 13 21 12 18 5
21 Pankiewicz Władysław Flota 60 0 0 60 0 1
22 Szajewski Szymon WKS 10 60 0 60 0 0 1
23 Wójcik Mateusz Obuchowo 64 0 50 14 0 2
24 Jastrzebski Marek WKS 10 56 0 0 20 36 2
25 Wiśniewski Leszek WKS 10 60 0 36 24 0 2
26 Krzywda Marek WKS 10 55 0 26 0 29 2
27 Grabowski Jacek WKS 10 49 0 13 36 0 2
28 Kalinowski Kamil SKS Bielik 47 7 0 40 0 2
29 Świerczyński Mirosław   47 0 29 18 0 2
30 Goszczycki Jarosław WKS 10 44 26 0 18 0 2
31 Easton Paul  WKS 10 41 0 12 29 0 2
32 Gazda Radosław Kormoran 40 0 0 40 0 1
33 Kozłowski Krzysztof WKS10 50 0 50 0 0 1
34 Kapuściński Hubert WKS 10 37 0 24 0 13 2
35 Puchalski Rafał WKS 10 37 0 22 0 15 2
36 Giża Katarzyna WKS 10 36 22 0 14 0 2
37 Kajdzik Tomasz WKS 10 36 14 0 22 0 2
38 Wiśniewski Bartłomiej WKS 10 35 20 0 15 0 2
39 Suchonos Mateusz   34 8 0 26 0 2
40 Kaczmarczyk Hubert WKS 10 33 0 15 0 18 2
41 Zbroński Adam WKS 10 32 0 20 0 12 2
42 Harhaj Grzegorz WKS 10 31 18 0 13 0 2
43 Matuszek Artur WKS 10 29 0 0 29 0 1
44 Hajduczenia Marek WKS10 29 0 16 13 0 2
45 Wróbel Agata WKS 10 28 0 6 22 0 2
46 Jaguszewski Andrzej WKS 10 27 0 12 0 15 2
47 Dryżałowski Wojciech   23 0 15 8 0 2
48 Surtel Piotr WKS 10 22 0 22 0 0 1
49 Łazarczuk  Janusz WKS 10 22 11 0 11 0 2
50 Wyza Krzysztof WKA 10 21 0 5 16 0 2
51 Jakubowski Paweł Snajper 20 0 20 0 0 1
52 Dargiewicz Maciej   20 0 8 12 0 2
53 Warno-Pusch Ewa WKS 10 20 16 0 4 0 2
54 Węckowicz Arkadiusz   19 0 10 9 0 2
55 Ferenc Wojtek WKS 10 18 15 0 3 0 2
56 Przybylak Damian   17 9 0 8 0 2
57 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 16 10 0 6 0 2
58 Gośliński Grzegorz   14 5 0 9 0 2
59 Gośliński Dominik   14 4 0 10 0 2
60 Horszwald Piotr WKS 10 14 12 0 2 0 2
61 Kokoszka Paula   11 0 0 11 0 1
62 Mikiciuk Maciej WKS 10 11 0 11 0 0 1
63 Dargiewicz Miłosz   10 0 0 10 0 1
64 Przybylak Kazimierz   10 3 0 7 0 2
65 Tochman Romuald WKS 10 9 0 9 0 0 1
66 Bajerowski Tomasz VIP LOK 6 6 0 0 0 1
67 Wąsikowski Paweł WKS 10 2 2 0 0 0 1
                   

 

Administrator Ligi Strzeleckiej

Jarek        kontakt:   jaror777@gmail.com