Liga strzelecka

L i g a   S t r z e l e c k a WKS 10 – sezon 2019                                                       

Regulamin 2019

Klauzula RODO

 

Konkurencje DYNAMICZNE / NA CZAS

Sklasyfikowane zawody: 
2019-01-20  Zawody klubowe
2019-02-17  The Mud Competition
2019-04-28  Zombie Hunter V
Liczba rozegranych konkurencji: 9

Liderzy konkurencji:

P – Pistolet centralnego zapłonu       S – Strzelba gładkolufowa    
M-ce Nazwisko Imię Klub Pkt   M-ce Nazwisko Imię Klub Pkt
1 Różycki Jarosław WKS 10 220   1 Staranowicz Tomasz WKS 10 189
2 Leoniec Jarosław WKS 10 180   2 Leoniec Jarosław WKS 10 138
3 Wasielewski Robert WKS 10 119   3 Jaguszewski Andrzej WKS 10 132
                     
K – Karabin centralnego zapłonu       Mix – Konkurencje łączone    
M-ce Nazwisko Imię Klub Pkt   M-ce Nazwisko Imię Klub Pkt
1 Leoniec Jarosław WKS 10 208   1        
2 Wasielewski Robert WKS 10 133   2        
3 Jakubowski Paweł Snajper 100   3        
                     
                     
Klasyfikacja dynamiczna KOBIET (P + K + S + Mix)
M-ce Nazwisko Imię Klub Pkt
1 Filipecka Dorota WSS 48  
2 Warno-Pusch Ewa WKS 10 14
3 Wróbel Agata WKS 10 4
                     

 

LIGOWA TABELA KLASYFIKACJI GENERALNEJ – DYNAMIKA

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT P K S mix Liczba
startów
Liczba
zwycięstw
1 Leoniec Jarosław WKS 10 526 180 208 138   9 2
2 Różycki Jarosław WKS 10 381 220 63 98   9 1
3 Wasielewski Robert WKS 10 353 119 133 101   9 0
4 Jaguszewski Andrzej WKS 10 246 85 29 132   9 0
5 Staranowicz Tomasz WKS 10 245 6 50 189   6 1
5 Świeciak Daniel WKS 10 245 61 81 103   9 0
7 Kowalewski Rafał SKS Bielik 243 46 71 126   6 1
8 Minkiewicz Daniel WKS 10 231 82 90 59   6 0
9 Nowaczyk Piotr Garda 210 50 60 100   3 1
10 Ostrzycki Jacek T.S. Gwardia Olsztyn 202 100 22 80   3 1
11 Bienias Marcin WSS 176 80 60 36   3 0
12 Szkudaj Robert W-MOSG 171 100 26 45   3 1
13 Nalepa Marek WKS 10 170 105 11 54   6 0
14 Kalinowski Kamil SKS Bielik 161 24 85 52   6 0
15 Szwabowicz Marek WSS 130 36 80 14   3 0
16 Kapuściński Hubert WKS 10 129 4 45 80   3 0
17 Jakubowski Paweł WKS 10 128 14 100 14   3 1
18 Surtel Piotr WKS 10 127 42 58 27   6 0
19 Grabowski Jacek WKS 10 122 22 80 20   3 0
20 Kondratowicz Jarosław WKS 10 122 64 50 8   4 0
21 Turkowski Tomasz WKS 10 109 11 70 28   5 0
22 Wiśniewski Leszek WKS 10 99 20 15 64   6 0
23 Maryn Adam WSS 93 26 7 60   3 0
24 Balcerzak Krzysztof WKS 10 89 22 60 7   3 0
25 Ciołkowski Jacek WKS 10 88 63 16 9   7 0
26 Tochman Romuald WKS 10 84 9 48 27   6 0
27 Głowiński Arkadiusz WKS 10 82 39 3 40   5 0
28 Piskorz Grzegorz WKS 10 78 24 18 36   3 0
29 Matuszek Artur WKS 10 73 15 36 22   5 0
30 Zapała Grzegorz WKS10 73 31 10 32   9 0
31 Miszczuk Tomasz WKS10 72 14 36 22   3 0
32 Widawski Tomasz WSS 72 36 20 16   4 0
33 Hryncewicz Marek WKS 10 64 18 46 0   3 0
34 Wiszniewski Arkadiusz WKS 10 54 0 36 18   3 0
35 Sztajenka Przemysław W-MOSG 52 40 6 6   3 0
36 Biernacki Wiktor PSKBPiSS 50 26 15 9   3 0
37 Niedźwiedzki Tomasz WSS 50 24 10 16   3 0
38 Filipecka Dorota WSS 48 12 16 20   3 0
39 Mikiciuk Maciej WKS 10 47 20 13 14   3 0
40 Kubaszak Olgierd WSS 47 18 18 11   3 0
41 Horszwald Piotr WKS 10 46 20 18 8   8 0
42 Rymarchuk Vitaliy Garda 45 11 5 29   8 0
43 Pantol Przemysław WKS 10 44 4 14 26   3 0
44 Szoka Jacek WKS 10 41 0 15 26   2 0
45 Wiśniewski Bartłomiej WKS10 40 36 4 0   3 0
46 Nikołajuk Janusz WKS 10 40 25 15 0   4 0
47 Suchonos Mateusz   38 8 26 4   3 0
48 Zega Marcin WKS 10 37 15 12 10   3 0
49 Rutkowski Piotr WKS10 33 24 9 0   4 0
50 Krzywda Marek WKS 10 29 5 0 24   2 0
51 Słoka Sławomir WKS 10 27 11 14 2   3 0
52 Maleszka Marek WKS 10 26 0 16 10   2 0
53 Herbaczonek Piotr WKS 10 25 12 13 0   2 0
54 Filipecki Daniel WKS 10 24 13 0 11   2 0
55 Grzybek Artur WKS 10 22 5 8 9   3 0
56 Moskalik Piotr W-MOSG 20 6 9 5   3 0
57 Dobrzeniecki Mariusz WKS 10 19 8 8 3   5 0
58 Kajdzik Tomasz WKS 10 19 6 11 2   8 0
59 Bartelik Radosław WKS 10 17 7 5 5   3 0
60 Kostecki Rafał WKS 10 17 5 12 0   3 0
61 Ciężar Robert SKS Bielik 17 9 8 0   3 0
62 Szóstek Mariusz WKS 10 14 0 6 8   2 0
63 Bartelik Aleksander WKS 10 14 3 4 7   3 0
64 Warno-Pusch Ewa WKS 10 14 4 0 10   3 0
65 Pieczkowski Janusz KS Garda 13 2 5 6   3 0
66 Targoński Łukasz WKS 10 12 1 10 1   3 0
67 Zawadzki Wojciech WKS 10 11 3 1 7   3 0
68 Wróbel Agata WKS 10 4 0 2 2   2 0
69 Lewandowski Tomasz WKS10 4 0 0 4   3 0
70 Mucha Marek Sagitarius 2 2 0 0   1 0
71 Starków Jarosław WKS 10 2 0 2 0   1 0
72 Żuk-Żochowski Paweł WKS 10 1 1 0 0   1 0
73 Wyza Krzysztof WKA 10 1 0 0 1   3 0
                     

 

 

Konkurencje STATYCZNE

Sklasyfikowane zawody:  
2019-05-03  Otwarte Zawody Klubowe z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Liczba rozegranych konkurencji: 3

Uwaga!  Naliczanie punktów zawodnikom sklasyfikowanym jako „PK” odbywa się
z zastosowaniem przepisu pkt VI ust. 3 Reg. Ligi Strzeleckiej WKS„10” na rok 2019,
(analogicznie jak dla osób funkcyjnych PK) tj. osoba startująca otrzyma taką punktację, jaka wynikałaby z zajętego miejsca zgodnie z osiągniętym wynikiem, gdyby nie była klasyfikowana jako „PK”.

LIGOWA TABELA KLASYFIKACJI GENERALNEJ – STATYKA

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT Psp Pcz Ksp Liczba
startów
Liczba
zwycięstw
1 Ciołkowski Jacek WKS 10 198 80 100 18 3 1
2 Wasielewski Robert WKS 10 190 50 80 60 3 0
3 Leoniec Jarosław WKS 10 172 32 40 100 3 1
4 Jakubowski Paweł WKS 10 156 100 45 11 3 1
5 Różycki Jarosław WKS 10 152 60 60 32 3 0
6 Świeciak Daniel WKS 10 131 36 50 45 3 0
7 Zega Marcin WKS 10 98 40 22 36 3 0
8 Herbaczonek Piotr WKS 10 86 36 24 26 3 0
9 Linowski Łukasz WKS 10 82 9 13 60 3 0
10 Minkowski Adam WSS 80 0 0 80 1 0
11 Surtel Piotr WKS 10 78 12 16 50 3 0
12 Kurian Adam WKS 10 75 24 22 29 3 0
13 Zapała Grzegorz WKS 10 73 29 20 24 3 0
14 Grzybek Artur WKS 10 71 45 11 15 3 0
15 Zawadzki Wojciech WKS 10 62 22 26 14 3 0
16 Korbecki Marek   60 10 10 40 3 0
17 Surtel Jakub TS Gwardia 57 15 13 29 3 0
18 Zapęcki Janusz   57 12 45 0 3 0
19 Śliwińska Małgorzata WSS 50 10 0 40 2 0
20 Horszwald Piotr WKS 10 48 24 15 9 3 0
21 Łazarczuk  Janusz WKS 10 48 26 14 8 3 0
22 Politewicz Marcin WSS 46 0 36 10 2 0
23 Sójka Daniel   46 16 18 12 3 0
24 Grzechnik Roman WKS 10 42 14 12 16 3 0
25 Starków Jarosław WKS 10 42 11 24 7 3 0
26 Gościński Piotr LOK Muszkiet Konin 39 7 6 26 3 0
27 Woźniak Tomasz   36 0 36 0 1 0
28 Suchonos Mateusz   33 13 7 13 3 0
29 Kubaszak Olgierd WSS 32 0 32 0 1 0
30 Filipecki Daniel WKS 10 30 20 10 0 2 0
31 Nalepa Marek WKS 10 29 0 29 0 1 0
32 Rymarchuk Vitaliy KS GARDA 22 0 0 22 1 0
33 Wołodkowicz Rafał WKS 10 22 8 9 5 3 0
34 Bielski Krzysztof WKS 10 22 13 0 9 2 0
35 Gazda Jarosław Kormoran 20 0 0 20 1 0
36 Wyza Krzysztof WKA 10 18 18 0 0 2 0
37 Kaim Krzysztof WKS 10 18 6 8 4 3 0
38 Fedorowski Dariusz WKS 10 18 8 0 10 2 0
39 Wróbel Agata WKS 10 10 5 5 0 2 0
40 Siciński Jacek   9 0 9 0 1 0
41 Gęsina Marcin Amator Wrocław 9 9 0 0 1 0
42 Wołodkowicz Wojciech   8 6 2 0 3 0
43 Kondratowicz Jarosław WKS 10 6 0 0 6 1 0
44 Dublaszewski Aleksander   5 0 0 5 2 0
45 Chomiczuk Marcin     4 4 0 0 1 0
46 Sopyło Maciej WKS 10 3 0 0 3 1 0
                   

 

 

LIGOWA TABELA KLASYFIKACJI GENERALNEJ
Konkurencje z użyciem broni HISTORYCZNEJ (2019-2020)

Sklasyfikowane zawody: 
2019-03-10   Akcja pod Montken
Liczba rozegranych konkurencji: 3

M-ce Nazwisko Imię Klub PKT P K S mix Liczba
startów
Liczba
zwycięstw
1 Minkiewicz Daniel WKS 10 260 160 100     3 2
2 Wasielewski Robert WKS 10 220 160 60     3 0
3 Kozłowski Krzysztof WKS 10 138 58 80     3 0
4 Sady Szymon   136 100 36     2 1
5 Leoniec Jarosław WKS 10 122 96 26     3 0
6 Grabowski Jacek WKS 10 117 72 45     3 0
7 Sztabiński Jarosław   88 64 24     3 0
8 Bujewicz Wojciech   86 54 32     3 0
9 Jankowski Krzysztof   81 61 20     3 0
10 Szoka Jacek WKS 10 75 35 40     3 0
11 Rodziević Andżej WKS 10 74 74 0     2 0
12 Filipecki Daniel WKS 10 63 13 50     2 0
13 Turkowski Tomasz WKS 10 63 53 10     3 0
14 Ślężak Bronisław KS Garda 59 47 12     3 0
15 Skowroński Krzysztof   57 44 13     3 0
16 Wiśniewski Bartłomiej WKS10 56 42 14     3 0
17 Maleszka Marek WKS 10 55 26 29     3 0
18 Nalepa Marek WKS 10 50 50 0     1 0
19 Warno-Pusch Ewa WKS 10 50 50 0     2 0
20 Wejngold Andrzej   26 15 11     2 0
21 Jakubowski Paweł WKS 10 22 22 0     1 0
22 Zawadzki Wojciech WKS 10 22 0 22     1 0
23 Szóstek Mariusz WKS 10 18 0 18     1 0
24 Rojek Mariusz   16 0 16     1 0
25 Czapski  Artur WKS 10 15 0 15     1 0
26 Różycki Jarosław WKS 10 12 12 0     1 0
27 Byller Justyna   11 11 0     1 0
                     

 

 

 

Punktacja poszczególnych konkurencji (z przelicznikiem 1,0):

miejsce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
punkty 100 80 60 50 45 40 36 32 29 26 24 22 20 18 16
miejsce 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
punkty 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

 

 

ARCHIWUM

Liga strzelecka 2018  DYNAMIKApobierz PDF
Liga strzelecka 2018  STATYKApobierz PDF
Regulamin Ligi 2018 –  pobierz PDF

 

 

Administrator Ligi Strzeleckiej

Jarek        kontakt:   jaror777@gmail.com